Producenci

Podstawowe informacje o NAS

NAS (ang. Network-attached Storage) to urządzenie pamięci masowej na dane, pozwalające na zapis zdjęć, obrazów, wideo, muzyki i dokumentów. NAS może być używany tylko przez jedną osobę lub udostępniany większym grupom, takim jak rodzina/znajomi lub pomiędzy współpracownikami. Dostęp do NAS można także uzyskać z urządzeń mobilnych i komputerów. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, co wyróżnia NAS od usług w chmurze, oto odpowiedź: NAS zapewnia większą wygodę i frajdę!

 

Jakie otrzymujemy korzyści i możliwości?

 

Przechowywanie danych

Urządzenie NAS bezpiecznie przechowuje duże ilości dowolnego typu danych. Pojemność pamięci masowej zależy od pojemności skonfigurowanych dysków twardych lub dysków SSD. Serwer NAS może obsługiwać potencjalnie duże ilości danych bez miesięcznych opłat, zapewniając jednocześnie standardową, wygodną funkcję przechowywania danych w formie usług w chmurze.

Dane wykonania kopii zapasowych

Skonfigurowane na telefonie i komputerze dane zostaną automatycznie skopiowane na serwer NAS. Jeśli potrzebujesz dodatkowej ochrony, zapisane na NAS kopie zapasowe danych można dodatkowo skopiować do chmury lub do innego serwera NAS.

Łatwe udostępnianie

Twój serwer NAS to Twoja prywatna chmura. Nie tylko możesz zająć całą jego pojemność, ale także używać go z innymi jako serwera danych. Twoja rodzina/znajomi lub członkowie zespołu mogą w łatwy sposób udostępniać i synchronizować pliki pomiędzy różnymi platformami – w tym systemami Windows, Mac, iPhone i Android. Aby udostępnić kolekcję zdjęć ze wspólnej wycieczki z przyjaciółmi, wystarczy przesłać im łącze do folderu, aby mogli wyświetlić jego zawartość i załadować zdjęcia przez siebie zrobione, uzupełniając wspólną kolekcję.

Zarządzanie wszystkimi plikami w jednym miejscu

Dzięki urządzeniu NAS masz dostęp do Twoich plików z dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz. NAS to Twoja domowa "chmura". W każdej chwili możesz przejrzeć, udostępnić, dodać Twoje zasoby, takie jak zdjęcia, filmy, dokumenty i wiele innych.

Bezpieczeństwo

Technologia szyfrowania pozwala zabezpieczać dane i chronić przed nieupoważnionym dostępem. Wbudowana aplikacja zabezpieczające także zapewniają ochronę plików przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem.

Serwery plików NAS

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl